Gönderen Konu: Cinnamon Eklenti Yöneticisi SSL Hatası Yardım Lütfen  (Okunma sayısı 159 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enginar

• Çok Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: Mint
  • Masaüstü: Cinnamon
Hocam iyi forumlar. Windows10 yanında dual olarak Mint kullanıyordum. Ağır programların Pc'yi hantallaştırmasından dolayı temiz kurulum yapma amacıyla bilgisayara hard format atarak temiz kurulum win10 , yanına da dual olarak Mint Cinnamon kurdum tekrardan (Gnome), Fakat eklenti yöneticisinden düzenlemeler yapmak istediğimde şekildeki hatayı almaktayım. İnternette çeşitli araştırmalar yaptım ve pek  bir sonuca varamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinrim.Teşekkürler...

Çevrimdışı Butterfly

• Proje Sorumlusu
  • Linux Mint Türkiye
  • Dağıtım: Linux Mint 19.1 & LMDE 3
  • Masaüstü: Cinnamon 4.0 & Mate 1.20
Ynt: Cinnamon Eklenti Yöneticisi SSL Hatası Yardım Lütfen
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2019, 22:31:26 »
Alıntı
Kurulum Öncesi ve Sonrası Kurulum aşamasında ve sonrasında yaşadığınız sorunlara ait yardım alabileceğiniz forum alanı. Lütfen bu bölüme kurulum ile ilgisi olmayan hususlarda konu açmayınız.

Lütfen konu açmadan önce forum içi arama yapınız ve konuları uygun bölümde açmaya özen gösteriniz.

Aldığınız hatanın çözümü forum içinde mevcut, arama yaparak ya da "Cinnamon Masaüstü" bölümünü inceleyerek sonuca kolayca ulaşabilirsiniz. Bu konuyu Cinnamon masaüstüne bölümüne taşıyıp kilitliyorum.

Bağlantıyı aşağıya ekleyelim.

« Son Düzenleme: 13 Ocak 2019, 23:04:48 Gönderen: Butterfly »
Elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce...