Gönderen Konu: Ftp ile IP Kameranın Kök Yazılımlarına Ulaşmak İçin Öneri  (Okunma sayısı 257 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yalcinsoft

• Çok Yeni Penguen
  • *
Merhaba arkadaşlar öncelikle sitede emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkürler

Sorum Şu Şekilde Elime  İp Kamera Kayıt Cihazı Var Bu Kayıt Cihazının Ftp yada diğer adıyla kök dosyalarına ulaşmak istiyorum eski adsl modemlerde vardı ecs doya yöneticisi ile bağlantı kurulabiliyordu ara yüzü  değiştiriliyordu fakat bu cihaza ne yaptım ve ne kadar araştırdıysam bir türlü bulamadım yardımcı olacak arkadaşlar varsa minnettar kalırım gerçekten

Çevrimdışı Butterfly

• Proje Sorumlusu
  • Linux Mint Türkiye
  • Dağıtım: Linux Mint 19.1 & LMDE 3
  • Masaüstü: Cinnamon 4.0 & Mate 1.20
Size de merhaba.

Lütfen mesajınızı yazım kurallarına göre düzenler misiniz? Yazım kuralları uyulması forum kurallrımız arasındadır. İmla ve Yazım Kuralları

Bu hususun Linux dağıtımları ile doğrudan ilgisi var mıdır? Bence marka ve model bilgisi ile üreticiden destek alınması gerekiyor.
Elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce...

Çevrimdışı KarboMint

• Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: Manjaro KDE Edition + LinuxMint Tara
filezilla ftp istemcisini (client) denediniz mi?
from freedom came elegance

Çevrimdışı yalcinsoft

• Çok Yeni Penguen
  • *
Ecs dosya yöneticisi ile baglanmaya çalıştım kullanici adi ve şifre istedi cihazin normal kullanıcı adi ve şifre değil ama

Mesajlar Birleştirildi.
Size de merhaba.

Lütfen mesajınızı yazım kurallarına göre düzenler misiniz? Yazım kuralları uyulması forum kurallrımız arasındadır. İmla ve Yazım Kuralları

Bu hususun Linux dağıtımları ile doğrudan ilgisi var mıdır? Bence marka ve model bilgisi ile üreticiden destek alınması gerekiyor.

Üretici bu konuda destek olmuyor direk cihazın kok dosyalari olduğu icin
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2018, 10:33:44 Gönderen: yalcinsoft »

Çevrimdışı Butterfly

• Proje Sorumlusu
  • Linux Mint Türkiye
  • Dağıtım: Linux Mint 19.1 & LMDE 3
  • Masaüstü: Cinnamon 4.0 & Mate 1.20
Konu Linux dağıtımları ile ilgisi olmadığı için kilitlenmiştir. Bu tür hususları benzer ürünler için destek veren özel forumlarda araştırmanız daha uygun olacaktır.

Mesajlarınızda yazım kurallarına özen göstermenizi ve mesajınızı düzenlemenizi rica etmiştim. Lütfen açacağınız yeni konularda bu hususa özen gösteriniz.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2018, 13:35:13 Gönderen: Butterfly »
Elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce...