Gönderen Konu: [Çözüldü] Sağlama toplamları eşleşmiyor - Tüm Depo İndeksleri İndirilemedi  (Okunma sayısı 395 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı okanakinci

• Penguen
  • Dağıtım: Linux Mint 19
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: Nvidia GT820M + Intel Haswell-ULT
  • İşlemci: Intel Core i5-4210U @ 1.70GHz x 2
Merhaba arkadaşlar.

Güncelleme yaparken tüm depo indeksleri indirilemedi sorununu ben de bugünlerde çok sık görüyorum. Forumdaki benzer başlıklara baktım ama onların hepsi başka nedenlerden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Bu yüzden yeni başlık açtım.

Bu hata gün içinde bazen oluyor, bazen olmuyor. Yerel yansılara geçtim olmadı, resmi yansıları kullandım olmadı, liste birleştirme sorununu çöz dedim olmadı, varsayılan ayarlara dön dedim yine olmadı. Aşağıdaki çıktıda yerel yansıda sorun var gibi görünüyor ama aynı hatayı hangi yansıya geçersem geçeyim alıyorum:

Kod: [Seç]
http://ftp.linux.org.tr/ubuntu/dists/xenial-updates/main/binary-i386/by-hash/SHA256/ed1ab7a6d33d33c6cb718f591909d9e4cd2a36cc86b59094dd56c8e8b7563007 alınamadı Sağlama toplamları eşleşmiyorBazı indeks dosyaları indirilemedi. Bu dosyalar yok sayıldılar ya da önceki sürümleri kullanıldı.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2018, 23:17:06 Gönderen: okanakinci »

Çevrimiçi Butterfly

• Proje Sorumlusu
  • Linux Mint Türkiye
  • Dağıtım: Linux Mint 19 & LMDE 3
  • Masaüstü: Cinnamon 3.8 & Mate 1.20
Yazılım kaynakları aracı ile ana ve taban deposunu varsayılan ayarlara döndürün, sonra liste birleştirme sorununu çöz düğmesine tıklayın. Ardından paket bilgisi ön belleğini güncellemeyi deneyin.
Elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce...

Çevrimdışı okanakinci

• Penguen
  • Dağıtım: Linux Mint 19
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: Nvidia GT820M + Intel Haswell-ULT
  • İşlemci: Intel Core i5-4210U @ 1.70GHz x 2
Sorun hâlâ yaşanmaya devam eder mi diye cevap vermeden önce bir süre beklemek istedim. Bu çözümü uyguladıktan sonra sorun yaşanmaz oldu. Yardımınız için teşekkür ederim. Konuyu çözüldü olarak etiketliyorum.