Gönderen Konu: Google drive sorunu  (Okunma sayısı 1394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lutfuarslan

• Çok Yeni Penguen
  • *
    • lutfuarslan
  • Dağıtım: linux mint 17.3
  • Masaüstü: cinnamon
  • Grafik Kartı: ati hd5670
  • İşlemci: e4600 core2duo 2.4ghz
Google drive sorunu
« : 30 Kasım 2016, 00:56:55 »
win10 ve linuxmint rosa kullanıyorum google drive içine MOV türünde dosyalar attım win10 da çok rahat media player ile oynatabiliyorum  linuxminte geçtiğimde  internetten google drive  açıyorum  mov türünde dosyayı açmaya çalıştıgımda vlc olsun smplayer olsun ikisi de devreye girip açmıyor  sistemden varsayılan yaptıgım halde var mıdır bunun bir çaresi

Çevrimiçi Danny

• Proje Sorumlusu
  • Nihilist
  • Dağıtım: Linux Mint
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: Intel HD 620
  • İşlemci: Intel i7 - 7500U
  • RAM: 8 GB
Ynt: Google drive sorunu
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2016, 09:14:19 »
Sorun sadece google drive üzerinden açmaya çalıştığınızda mı yaşanıyor yoksa, normal sisteminizde bulunan .mov medyalarını oynatabiliyor musunuz ?
Gelip sağ yanağımdan öptü. Dindar değildim ama sol yanağımı da çevirmek istedim o an...

Çevrimdışı lutfuarslan

• Çok Yeni Penguen
  • *
    • lutfuarslan
  • Dağıtım: linux mint 17.3
  • Masaüstü: cinnamon
  • Grafik Kartı: ati hd5670
  • İşlemci: e4600 core2duo 2.4ghz
Ynt: Google drive sorunu
« Yanıtla #2 : 30 Kasım 2016, 13:19:42 »
mov dosyasını pc ye yuklediğimde açıyor

Mesajlar Birleştirildi.
Birde windowsta bir uygulaması var onu indirince içinde  yükleme hızınının ayarı var  sınırlandırma seçeneği aktifken çok hızlı yüklüyor drive  linuxa vermemiş uygulama desteğini en ufak bir şeyi atmak çok uzun sürüyor varmıdır bir ayarı bizim yapabileceğimiz tşk

Mesajlar Birleştirildi.
dün winff yüklemiştim formatlarını değiştiririm diye oda düzgün yüklenmedi uygulamalardan donma felan yaptı movu görmedi kaldırdıydım bugün açtıgımda  internetten drive da  movu çift tıkladıgımda açıyor  ismini bilmediğim bir media player ama görüntü kalitesi düşük
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2016, 13:44:50 Gönderen: lutfuarslan »