Gönderen Konu: Sosyal Medyada Mint Türkiye  (Okunma sayısı 690 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Depresif

• Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: Linux Mint 18.2
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: GeForce 9400 GT
  • İşlemci: Celeron 2.50 GHz x 2
Sosyal Medyada Mint Türkiye
« : 07 Haziran 2016, 04:23:39 »
  Mint'in amacı linuxu herkesin kullanabileceği hale getirmekse, insanların Mint'in varlığından haberdar olmalarının da bu doğrultuda büyük önem arz ettiği kanısındayım. Buradan tüm Linux Mint Türkiye topluluğunu, topluluğun sosyal medya hesaplarını desteklemeye, yöneticileri de bu hesaplardaki etkinliği biraz olsun arttırmaya davet ediyorum. Yöneticilerden destek olabileceğimiz noktaları belirtmesini rica ediyorum.

Tüm topluluğa saygılarımı sunarım.

Çevrimdışı Danny

• Proje Sorumlusu
  • Nihilist
  • Dağıtım: Linux Mint 18.1
  • Grafik Kartı: NVidia
  • İşlemci: Intel i5
Ynt: Sosyal Medyada Mint Türkiye
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2016, 20:12:12 »
Bildiğiniz üzere sosyal medya hesaplarımızı sadece duyuru amaçlı olarak kullanıyor buradan herhangi bir teknik destek vermiyoruz.  Bugüne kadar herhangi bir reklam / takip etme veya beğenmeye teşvik eden herhangi bir yazı yazmadık ve herhangi bir  paylaşımda bulunmadık. Kullanıcılarımız kendi arama sonuçlarından veya forumun sol üst köşesindeki Facebook logosuna tıklayarak sayfayı beğenmiş / takip etmiş olmalılar. 

Tekrar belirtmek gerekirse bugüne kadar sosyal medya hesaplarını sadece Linux Mint ile ilgili haber / yeni sürüm veya önemli bir duyuru , yenilik olduğu taktirde paylaşımda bulunduk. Doğrusunun da bu olduğunu düşünüyorum, ancak çıkıpta bir dökümantasyon, bir eğiti öğretici, nasıl belgesi, nasıl videosu hazırlayan kullanıcılarımız olursa elbette bunları Facebook sayfamızda seve seve paylaşırız.

Gönüllü olarak editör olmak isteyen arkadaşlarımızı Facebook sayfamızda, editör olarak ekleyebiliriz. Tabi ki, tanımadığımız lap diye karşımıza çıkan ben editör olmak istiyorum diyen tanımadığımız kişiler buna dahil değil :)
Gelip sağ yanağımdan öptü. Dindar değildim ama sol yanağımı da çevirmek istedim o an...

Çevrimdışı Depresif

• Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: Linux Mint 18.2
  • Grafik Kartı: GeForce 9400 GT
  • İşlemci: Celeron 2.50 GHz x 2
Ynt: Sosyal Medyada Mint Türkiye
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2016, 12:36:32 »
  Madem bize bi katkı yapma fırsatı doğdu, konuyu başlatan üye olarak ilk editörlük başvurusunu yapıyorum. Önüne gelen tabikide olmaması gerekir. Ben başvurumu yapıyım da tercih size kalmış. Buradan yöneticilere duyurulur..
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2016, 12:40:57 Gönderen: Depresif »