Gönderen Konu: Linux Mint ve diğer dağıtımlara ait ekran görüntüleri  (Okunma sayısı 1032 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Trust

• Forum Sorumlusu
    • Abdullah Barış
    • Abdullah Barış
  • Dağıtım: Lİnux Mint 18.2
  • Masaüstü: Mate
  • Grafik Kartı: Intel HD Graphics 3000 -NVIDIA Ge Force GT 520 MX
  • İşlemci: intel core i5-2450M
Bu bölüm çok güzel olmasına karşın çokta karışık. Hangi görüntü hangi masaüstüne  ait her zaman anlaşılmıyor. Diyorum bu bölümü kilitleyip bundan sonra Cinnamon,  Mate, KDE  gibi yeni başlıklar  altında devam etse nasıl olur? Bir de  tatlı rekabet olur düşüncesindeyim.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2015, 17:54:19 Gönderen: Trust »
الهى انت مقصودى، ورضاك مطلوبى

Çevrimdışı Danny

• Proje Sorumlusu
  • Nihilist
    • sametocean
  • Dağıtım: Linux Mint 18.1
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: NVidia
  • İşlemci: Intel i5
Ynt: Linux Mint ve diğer dağıtımlara ait ekran görüntüleri
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2015, 15:47:55 »
Her masaüstü yöneticisi için ayrı bir bölüm açmaya gerek olmadığını düşünüyorum.  Aynı zaman da, Cinnamon, Mate, KDE, dışında da kullanılan bir sürü masaüstü ve farklı dağıtımların ekran görüntüleri de paylaşılıyor. Yani KDE kullanan sen ekran görüntünü buraya aç, Cinnamon kullanan sen buraya aç demek biraz mantıksız gibi. Böyle bir şey yapsak dahi zamanla bu bölümler de bir birine girecektir. Merak ettiğiniz özelleştirmeleri ekran görüntüsünü paylaşan arkadaşlara sorduğunuz da cevap vereceklerdir zaten, kimse burada bir birinden bir şey saklayacağını zannetmiyorum : )
Gelip sağ yanağımdan öptü. Dindar değildim ama sol yanağımı da çevirmek istedim o an...

Çevrimdışı Trust

• Forum Sorumlusu
    • Abdullah Barış
    • Abdullah Barış
  • Dağıtım: Lİnux Mint 18.2
  • Masaüstü: Mate
  • Grafik Kartı: Intel HD Graphics 3000 -NVIDIA Ge Force GT 520 MX
  • İşlemci: intel core i5-2450M
Ynt: Linux Mint ve diğer dağıtımlara ait ekran görüntüleri
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2015, 20:51:08 »
, Cinnamon, Mate, KDE, dışında da kullanılan bir sürü masaüstü ve farklı dağıtımların ekran görüntüleri de paylaşılıyor.  Böyle bir şey yapsak dahi zamanla bu bölümler de bir birine girecektir.

Doğrudur @Danny hocam bu ilerde daha büyük karışıklığa sebeb olabilir.
Merak ettiğiniz özelleştirmeleri ekran görüntüsünü paylaşan arkadaşlara sorduğunuz da cevap vereceklerdir zaten, kimse burada bir birinden bir şey saklayacağını zannetmiyorum : )
Bunda şüphem yok. Açıkçası ofis uygulamalarından masaüstü görselliğine pek zaman ayıramıyorum.İnşaallah müsait bir vakitte buna zaman ayırarak bende güzel paylaşımlar yapabilirim.
الهى انت مقصودى، ورضاك مطلوبى