Gönderen Konu: Reklamlar Hakkında  (Okunma sayısı 570 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Danny

• Proje Sorumlusu
  • Nihilist
  • Dağıtım: Linux Mint 18
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: NVidia
  • İşlemci: Intel i5
Reklamlar Hakkında
« : 05 Ekim 2015, 20:09:02 »
Merhaba arkadaşlar daha önce de belirttiğimiz üzere, sizlerden gelen olumlu yorumlar doğrultusunda sitemizde google adsense reklamlarını yayınlamaya başladık.

Bu reklam gelirleri ile sitenin Hosting / Sunucu / SSL giderleri karşılanacak olup, şayet olursa eğer artan kısım ise Linux Mint geliştirici ekibine ( http://www.linuxmint.com/donors.php ) bağış yapılacaktır. Bizlere destek olmak isteyen kullanıcılarımız günlük olarak reklamlara tıklayabilir, adblock (tarayıcı reklam engelleme) eklentisi kullananlar dilerlerse reklamları engelleyebilir ya da engeli kaldırabilirler.

Elde edilen gelirler tüm kullanıcılarımız ile paylaşılıp yapılan bağışlarda dekontları ile birlikte sizlerle paylaşılacaktır. Bu uygulamamızla hiç bir maddi çıkar elde etmediğimizi sadece site masraflarının karşılanarak sizlere daha iyi ve kesintisiz bir hizmet sağlamak, ayrıca linux mint geliştiricilerinin emeklerine karşılık bağış olacağını hatırlatmak isteriz.

Verdiğiniz desteklerden ötürü teşekkür ederiz.

Linux Mint Türkiye
Gelip sağ yanağımdan öptü. Dindar değildim ama sol yanağımı da çevirmek istedim o an...

Çevrimdışı Leopard

• Forum Sorumlusu
  • Dağıtım: Linux Mint 18.1 Serena 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 480m
Ynt: Reklamlar Hakkında
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2016, 15:49:59 »
Hocam merhaba.

Ben Ublock Origin kullaniyorum.Tabiki burada devredisi ve reklamlar gorunur sekilde(ki gercekten makul seviyede ve duzgun icerikler,diger siteler gibi her yerden cikmiyor)ancak reklamlara tikladigimda Ublock acilmasini engelledim diyor yeni sayfada.

Bu durumda benim yaptigim tik sayiliyor mudur yoksa etkisiz mi oluyordur?
The only people who should kill are those prepared themselves to die!

Çevrimdışı Danny

• Proje Sorumlusu
  • Nihilist
  • Dağıtım: Linux Mint 18
  • Grafik Kartı: NVidia
  • İşlemci: Intel i5
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2016, 16:15:42 »
Hocam merhaba.

Ben Ublock Origin kullaniyorum.Tabiki burada devredisi ve reklamlar gorunur sekilde(ki gercekten makul seviyede ve duzgun icerikler,diger siteler gibi her yerden cikmiyor)ancak reklamlara tikladigimda Ublock acilmasini engelledim diyor yeni sayfada.

Bu durumda benim yaptigim tik sayiliyor mudur yoksa etkisiz mi oluyordur?

Merhaba @Leopard

Google reklamları iki şekilde çalışıyor. Görüntüleme başına ve tıklama başına. Görüntülenmeye çok az ücret veriyor, tıklamaya biraz daha fazla. Tıkladığınızda açılmasını engellemesi reklama tıklamayı geçerli sayıyor mu emin değilim ama çokta mühim değil. Zahmet edip düşünmen yeterli.
Gelip sağ yanağımdan öptü. Dindar değildim ama sol yanağımı da çevirmek istedim o an...

Çevrimdışı Leopard

• Forum Sorumlusu
  • Dağıtım: Linux Mint 18.1 Serena 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 480m
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2016, 16:20:46 »
Merhaba @Leopard

Google reklamları iki şekilde çalışıyor. Görüntüleme başına ve tıklama başına. Görüntülenmeye çok az ücret veriyor, tıklamaya biraz daha fazla. Tıkladığınızda açılmasını engellemesi reklama tıklamayı geçerli sayıyor mu emin değilim ama çokta mühim değil. Zahmet edip düşünmen yeterli.
Estağfurullah,çorbada bizim de tuzumuz olsun.

Umarım sayılıyordur,iyi çalışmalar dilerim

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The only people who should kill are those prepared themselves to die!