Gönderen Konu: Yandex browser istemdışı eşitleme  (Okunma sayısı 2003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 25furkan

• Çaylak Penguen
  • **
  • Dağıtım: Mint 17.2
Yandex browser istemdışı eşitleme
« : 31 Temmuz 2015, 01:05:55 »
Yandex browser beta linux sürümünü yükledim.Bana sormadan eşitleme chromeden eşitleme yaptı,nasıl bir eşitleme yaptıysa facebook,google plus,herşeyin şifresini almış facebook bile farklı tarayıcıdan girdin demiyor bu nedir böyle ya.

Çevrimdışı Genizcil_N

• Forum Yöneticisi
  • Dağıtım: Linux Mint 19.1
  • Masaüstü: Mate
Ynt: Yandex browser istemdışı eşitleme
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2015, 09:12:21 »
Kurulum sırasında bir onay kutucuğu vb. gözünüzden kaçmış olabilir. Büyük olasılıkla ev dizininde bir klasör vardır. Onu silerseniz eşitlenen şeylerin de silineceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Danny

• Proje Sorumlusu
  • Nihilist
  • Dağıtım: Linux Mint
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: Intel HD 620
  • İşlemci: Intel i7 - 7500U
  • RAM: 8 GB
« Yanıtla #2 : 31 Temmuz 2015, 14:36:46 »
~/.config/ dizininin içinde yandex veya yandex-disk isimli bir klasör olması gerekiyor. Onu silmeyi deneyebilirsiniz. Daha sonra tarayıcınızı tekrar başlatın.
Ben şahsen Yandex'i kimseye tavsiye etmiyorum, hiç hoş değil ve çok rahatsız edici geliyor.
Gelip sağ yanağımdan öptü. Dindar değildim ama sol yanağımı da çevirmek istedim o an...

Çevrimdışı 25furkan

• Çaylak Penguen
  • **
  • Dağıtım: Mint 17.2
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2015, 22:26:30 »
Kurulum sırasında bir onay kutucuğu vb. gözünüzden kaçmış olabilir. Büyük olasılıkla ev dizininde bir klasör vardır. Onu silerseniz eşitlenen şeylerin de silineceğini düşünüyorum.
sormadan eşitleme yaptı ayrıca chrome ile aynı anda açık kalınca sayfalarda bozulma oluyor