Gönderen Konu: ((HY000/1045): Access denied for user 'phpmyadmin'@'localhost' hatası  (Okunma sayısı 82 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı d3m0

• Yeni Penguen
  • *
  • TGN
    • @3d_tgn
    • brkarkn
    • Bilişim Sistemleri ve WEB Tasarım
  • Dağıtım: Linux Mint 19.1 Cinnamon
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: 4GB 2xGT755M
  • İşlemci: I7 4700MQ
  • RAM: 8GB
Merhaba kolay gelsin daha önce sizden yardım almıştım ve şuan tekrardan bir sorunum var linux mint 19.1 kullanıyorum ve maridb kurdum ancak web tasarımı yaparken mysql e bağlanmıyor bomboş sayfa çıkıyor.Ayrıca phpmyadmin e root şifresi ile girdiğimde ( mysqli_real_connect(): (HY000/1045): Access denied for user 'phpmyadmin'@'localhost' (using password: YES) ve Connection for controluser as defined in your configuration failed.  ) bu hataları alıyorum ama root ile phpmyadmin e girebiliyorum.İkinci olarak ta yeni bir veritabanı tanımladığımda ve daha önce mevcut olan veritabanını içerisine import ederken çok sayıda hata geliyor ve ignore all demeden gecemiyorum, ama ignore all dedikten sonra ekleyebiliyorum ama veritabanı içerisindekilere php ile erişemiyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
Asla pişman olmayın!
Eğer sonuç iyiyse mükemmel. Eğer sonucu kötüyse bu bir tecrübedir.

Çevrimdışı Danny

• Proje Sorumlusu
  • Nihilist
  • Dağıtım: Linux Mint
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: Intel HD 620
  • İşlemci: Intel i7 - 7500U
  • RAM: 8 GB
config.inc.php dosyasından kullanıcı ve şifre belirleyip tekrar deneyebilirsiniz, giriş izin hatası vermiş.
Gelip sağ yanağımdan öptü. Dindar değildim ama sol yanağımı da çevirmek istedim o an...