Gönderen Konu: Beyaz Tema  (Okunma sayısı 188 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı matrixlord

• Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: Mint
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: 1050Ti
  • İşlemci: R3 1200
  • RAM: 16GB
Beyaz Tema
« : 12 Nisan 2019, 10:11:56 »
Hep siyah siyah enerjim gitti ya, beyaz tema gelse güzel olmaz mı? İsteyen siyah isteyen beyaz kullanır.

Çevrimdışı Salvoton

• Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: Linux Mint
Ynt: Beyaz Tema
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2019, 22:48:12 »
Beyaz tema opsiyonel olarak sunulabilir belki ama bence siyah tema olmadan olmaz.
Mülkiyet hırsızlıktır.
- Proudhon

Çevrimdışı Danny

• Proje Sorumlusu
  • Nihilist
  • Dağıtım: Linux Mint
  • Grafik Kartı: Intel HD 620
  • İşlemci: Intel i7 - 7500U
  • RAM: 8 GB
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2019, 11:09:55 »
Siyah demeyelim de, gece teması diyelim. Fazla göz yormaması için ne çok koyu, ne de çok açık bir tema seçimi yapmamıştık. Koyu gri olarak bu temayı oluşturduk. Opsiyonel olarak tabii ki farklı temalar sunulabilir mi, tabii sunulabilir. Ancak şöyle bir durum söz konusu; bu temanın içeriğinde forumumuz için SMF yazılımı standartın dışında çok fazla özelleştirme mevcut. Yeni bir tema demek tüm bu düzenlemelerin yeni temaya da entegre edilmesi demek ki bu da ayırmamız gereken çok fazlaca bir zaman dilimi demek. Biz de bu işten, herhangi bir gelir elde etmeyip, kendi zamanımızda feragat edip yaptığımızı düşünürsek yadırganmaması gereken bir durum. Ha ileride zamanımız müsait olur, mevcut temanın görüntüsünü bozmadan, aynı temanın .CSS'lerindeki renk kodlarını bir de "gündüz" teması diye beyaz veya açık gri tonlarında yeni bir .CSS oluşturabilirim. Ama dediğimiz gibi ha deyince olacak işler değil bunlar. Anlayışınız için teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2019, 11:11:00 Gönderen: Danny »
Gelip sağ yanağımdan öptü. Dindar değildim ama sol yanağımı da çevirmek istedim o an...

Çevrimdışı timur-75

• Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: Linux Mint 19.1 64-bit
  • Grafik Kartı: Intel® HD Graphics 620 - AMD Radeon 530
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz
« Yanıtla #3 : 09 Haziran 2019, 00:11:43 »
Bence mevcut tema çok çok şık, çok zarif, çok asil.