Gönderen Konu: Mint'de League of Legends (LoL) Türkiye Server'ı oynamak mümkün mü ?  (Okunma sayısı 1855 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tomahawk

• Çok Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: mint
  • Masaüstü: cinnamon
iyi günler mint 18 sarah cinnamon 64 bit kullanıcısıyım.Aslında dün yükledim baya yeni sayılırım.
Oynadıgım tek oyun olan LoL'ü w7'de bıraktıgım için üzgündüm,çünkü tek işletim sistemi kullanıyorum.
Youtube 'de playonlinux kullanarak lol oynanabildiginii görünce çok sevindim.Ama listede sadece 3 server var.West,East ve NA
Acaba TR serverını da bir şekilde yüklemek mümkün mü ? Şimdiden tşkler cevaplarınız için

Çevrimdışı Danny

• Proje Sorumlusu
  • Nihilist
  • Dağıtım: Linux Mint
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: Intel HD 620
  • İşlemci: Intel i7 - 7500U
  • RAM: 8 GB
Pek performanslı olmasa da evet oynanabiliyor, oyunu kurarken tr client'i indirirseniz onu kurarsınız veya diğerinden birini kursan da oyunu çalıştırıp sağ üst köşeden Türkiye'yi seçerseniz gerekli değişiklik dosyalarını kendisi işleyecektir.
Gelip sağ yanağımdan öptü. Dindar değildim ama sol yanağımı da çevirmek istedim o an...

Çevrimdışı Tomahawk

• Çok Yeni Penguen
  • *
teşebbüs eden herkesin aldığı klasik hatayı aldım. Videolardan araştırdım vs bu client'i bilgisayara indirmeyi çözüm olarak buldum.Ama clienti bilgisayardan başlatmaya çalıştığımda client sitesinden 404 hatası geldi bu sefer. Bu hatanın çözümünü de araştırdım. VPN gerektigini  gördüm fakat internetten free vpn lerin hepsinin kullanımda olmadığını gördüm.Çünkü hepsi bağlantıda hata verdi.

404 veren client sitesi : http://l3cdn.riotgames.com/Installer/SingleFileInstall/LeagueOfLegendsBaseEUW.exe
Şimdi sormak istediğim şu aktif vpn bilen veya kendine özel vpn satın almış biri bu dosyayı indirip dropbox'tur vs indirme sitesidir acaba yükleyebilir mi ? Hem bu hatayı ileride alacak arkadaşlara yardımcı olmuş olur , hem de bana yardımcı olmuş olur.Tabi TR client linkini biliyorsanız çok daha makbul.

Çevrimdışı Leopard

• Forum Sorumlusu
  • Dağıtım: Linux Mint 19.1 64-bit
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: Nvidia Geforce GTX 1050
  • İşlemci: Intel Core i7 7700HQ
teşebbüs eden herkesin aldığı klasik hatayı aldım. Videolardan araştırdım vs bu client'i bilgisayara indirmeyi çözüm olarak buldum.Ama clienti bilgisayardan başlatmaya çalıştığımda client sitesinden 404 hatası geldi bu sefer. Bu hatanın çözümünü de araştırdım. VPN gerektigini  gördüm fakat internetten free vpn lerin hepsinin kullanımda olmadığını gördüm.Çünkü hepsi bağlantıda hata verdi.

404 veren client sitesi : http://l3cdn.riotgames.com/Installer/SingleFileInstall/LeagueOfLegendsBaseEUW.exe
Şimdi sormak istediğim şu aktif vpn bilen veya kendine özel vpn satın almış biri bu dosyayı indirip dropbox'tur vs indirme sitesidir acaba yükleyebilir mi ? Hem bu hatayı ileride alacak arkadaşlara yardımcı olmuş olur , hem de bana yardımcı olmuş olur.Tabi TR client linkini biliyorsanız çok daha makbul.

İndirdim dosyayi,ancak size balik vermek yerine balik tutmayi ogreteyim.

Android veya Ios cihaziniza Opera Vpn uygulamasi kurun.Hollanda yi secin,tarayicidan verdiginiz linke basin.Sonra inen dosyayi pc ye atin.
The only people who should kill are those prepared themselves to die!

Çevrimdışı canynr

• Yeni Penguen
  • *
  • Geçmişi değiştiremezsin, gelecek senin elinde...
  • Dağıtım: Elementary OS
  • Masaüstü: Pantheon
Eğer Chrome kullanıyorsanız 2 MB boyutunda ki Zenmate uzantısıyla indirilebiliyor. Google'a Zenmate yazarak en üstteki siteden eklentiyi yükleyebilirsiniz.
UntilTheGrave

Çevrimdışı Tomahawk

• Çok Yeni Penguen
  • *
2 cevap içinde teşekkür ediyorum. 2 sini de denedim , ve yüklemede ileri bir safhaya geçtim.

Program kurulduktan sonra launck LoL kutucugunun işaretini kaldırdım.Bu dakikadan sonra bugsplat hataları başladı.
her 3 saniye de bir geliyor.Neyse mücadele etmeyi bıraktım.Sanırsam uğraştığım emeğe değmeyecek.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2016, 21:01:34 Gönderen: Tomahawk »