Gönderen Konu: Video netleştirme ve kalitesini artırmak için bir yol bir program arıyorum.  (Okunma sayısı 664 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı minteger

• Penguen
  • Dağıtım: Linux Mint 17.3 KDE
  • Masaüstü: --illede KDE
  • Grafik Kartı: Nvidia
  • İşlemci: AMD
Evet başlıkta yazıldığı üzere. Böyle bir program varmı linux ortamında kullanabileceğim.

Çevrimdışı Genizcil_N

• Forum Yöneticisi
  • Dağıtım: Linux Mint 18.2
  • Masaüstü: Mate
Video düzenleme yazılımı olarak Blender, Lightworks, Pitivi gibi yazılımlar var. Alternatiflerine alternativeto.net osalt.com linuxappfinder.com gibi sitelerden bakabilirsiniz.
Bir yol arıyorum demişsiniz. Söylediğiniz şey pek de kolay görünmüyor. Renkler, parlaklık, konrast vs. düzeltilebilir. Ancak netleştirme dediğiniz iş zor. Şu video bu iş hakkında fikir edinmenizi sağlayabilir:
/>

Çevrimdışı minteger

• Penguen
  • Dağıtım: Linux Mint 17.3 KDE
  • Masaüstü: --illede KDE
  • Grafik Kartı: Nvidia
  • İşlemci: AMD
Video düzenleme yazılımı olarak Blender, Lightworks, Pitivi gibi yazılımlar var. Alternatiflerine alternativeto.net osalt.com linuxappfinder.com gibi sitelerden bakabilirsiniz.

Bir yol arıyorum demişsiniz. Söylediğiniz şey pek de kolay görünmüyor. Renkler, parlaklık, konrast vs. düzeltilebilir. Ancak netleştirme dediğiniz iş zor. Şu video bu iş hakkında fikir edinmenizi sağlayabilir: https://www.youtube.com/watch?v=tFJKWPVRt8M

Teşekkür ederim . İnceliyorum şimdi.