Gönderen Konu: Draftsight Fare Yavaş Hareket Etme Sorunu ''ati radeon hd 4650''  (Okunma sayısı 1490 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lord_keles

• Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: linux mint cinnamon 64bit
linux mint 17.1  ve ubuntu 15.04 de denedim ama Draftsight da degişme olmadı ati   4650 ye artık sürücü çıkarmıyor sistem kendi içinde gelen driver -mesa vs ile gayet stabil ama autocad için kullanacagım Draftsight da fare çokk yavaş hareket ediyor bir çözüm varmı acaba ?

Çevrimdışı surhay

• Çok Yeni Penguen
  • *
  • bilginin gidebildigi en uzak noktaya......
  • Dağıtım: arch linux gnome
Ynt: Draftsight Fare Yavaş Hareket Etme Sorunu ''ati radeon hd 4650''
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2015, 12:43:45 »
Kullandıgınız bilgisayar masaüstü mü yoksa notebook mu? Ben notebook kullanıyorum. bende de var fakat draftsight i çok etkilemiyor. Ekran kartınızla ilgili olabilir.

Çevrimdışı lord_keles

• Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: linux mint cinnamon 64bit
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2015, 13:17:24 »
Kullandıgınız bilgisayar masaüstü mü yoksa notebook mu? Ben notebook kullanıyorum. bende de var fakat draftsight i çok etkilemiyor. Ekran kartınızla ilgili olabilir.

Notebook Samsung R522. Draftsight'de baya yavaş hocam. PC kullanımi gayet iyi tek işe yarayan draftsight oda çok yavaş.

Düzenleme:İmla
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2015, 14:55:14 Gönderen: Reddet »

Çevrimdışı Genizcil_N

• Forum Yöneticisi
  • Dağıtım: Linux Mint 19.1
  • Masaüstü: Mate
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2015, 00:17:32 »
Bu sorun bende de var. Ekran kartı Intel HD4000. Daha düşük ekran kartlı bilgisayarda çalışıyordu. Bunda çalışmadı. Biraz araştırdım, ancak çözemedim. Firmaya e-posta yollayarak durumu bildirmek gerek.