Linux Mint Türkiye Forum

Genel Kategori => Duyuru ve Kurallar => Konuyu başlatan: Danny - 03 Eylül 2014, 12:55:03

Başlık: Özel Mesaj Kısıtlaması Hakkında
Gönderen: Danny - 03 Eylül 2014, 12:55:03
Merhaba değerli, forum üyelerimiz.

Bildiğiniz üzere forumumuz Linux Mint dağıtımı kullanan arkadaşlarımızın soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmak için gönüllü olarak kurulmuş bir topluluk sitesidir.

Bu kapsamda foruma açılan yardım konularına mümkün mertebe cevap verilmeye ve çözüme ulaşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Çözüme kavuşan bu konular, ileride aynı sorunla karşılabilecek kullanıcılara da çözüm yolu oluşturmuş oluyor.

Unutmamak gerekiyor ki, forumumuzda özel mesaj ile yardım verilmemektedir. Bunun sebebi de yukarıda açıkça yer almaktadır.

Bu sebeple son zamanlarda üye olup, forumda konu açmak yerine direk özel mesaj ile soru soran arkadaşlarımızın sayısı epey fazla olduğu için, yeni üye olan kullanıcıların belirli bir ileti sayısına ulaşmadan özel mesaj özelliğini kullanması engellenmiştir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Başlık: Ynt: Özel Mesaj Kısıtlaması Hakkında
Gönderen: Eludecraft - 03 Eylül 2014, 14:18:29
Peki ya sınırı geçmiş bir üye sınırı geçememiş bir üyeye mesaj gönderdiği zaman geri mesaj alabilecek mi?
Başlık: Ynt: Özel Mesaj Kısıtlaması Hakkında
Gönderen: Danny - 03 Eylül 2014, 14:33:36
Peki ya sınırı geçmiş bir üye sınırı geçememiş bir üyeye mesaj gönderdiği zaman geri mesaj alabilecek mi?

Sınırı geçmiş bir üye sınırı geçmemiş bir üyeye mesaj gönderdiği taktirde, sınırı geçmemiş üye gelen bu mesajı okuyabilecek ancak cevap veremeyecektir.

hatırlatma : özel ileti gönderebilirmesi için gerekli ileti sayısı :5'dir.Düzenleme : Özel mesaj gönderebilmek için ileti sayısı 20 olarak revize edilmiştir.
17.04.2016