Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Genel / Ynt: Grub Açılış Sorunu - Minimal Bash >
« Son İleti Gönderen: Berker SAPTAŞ Bugün, 19:37:26 »
Boot repairda recomended repaira bastigimda asagidaki gibi bir hata aliyorum.
Yukledigim sekil EFI ve live usb icinde de 64bit var.

Kod: [Seç]
You have installed on sda2 a Linux version which is not EFI-compatible. You may want to install a 64-bit Linux instead.

2
« Son İleti Gönderen: Butterfly Bugün, 16:14:51 »
Dosya sistemi düzelmiş olabilir, ama bunu düzeltirken önyükleyici silinmiş olabilir. Şimdi Boot Repair ile Grub önyükleyiciyi yeniden kurmayı dener misiniz?
3
« Son İleti Gönderen: Berker SAPTAŞ Bugün, 11:06:47 »
Selamlar,

Tarama nihayet bitti. :) Bilgisayarı reboot ettiğimde bios ekranından sonra siyah bir ekran ve sol üstte yanıp sönen tire var.
grub ekranıda gelmemeye başladı.
4
Böyle bir durumda birden fazla aracla kontrol etmenizi öneririm, misal veriyorum htop, top vb. 3 yada 4 araç ile kontrol ettiğinizde aynı sonuçları veren araçlar muhtemelen doğru bilgi veriyorlardır. Çünkü bazı araçlar UI/UX olaylarından dolayı bilgileri kendilerine göre yorumlayıp size sunuyor olabilirler
5
"Şu olarak gönder" kısmından "E-posta" seçeneğini seçmek işe yaramıyor mu?

6
Kalıcı hale Getirildi. Yardımcı olduğunuz için Teşekkürler...
8
Bu komutlar geçici bir çözüm oluşturur, bunu kalıcı yapmak için çözüme ulaştığınız komutlarla buradaki düzenlemeyi yapabilirsiniz (Not: Linux Mint 18.x'de gedit yerine xed yazmalısınız).
9
AMD / ATI / Ynt: Radeon HD 6790 DRİVER & CÖZÜNÜRLÜK SORUNU
« Son İleti Gönderen: Rihanna Bugün, 08:11:31 »
Görüntü arabirimi DVI-1 imiş , değiştirince sonuç aldım. Çözünürlüğü ayarladım teşekkurler...
10
Merhabalar,

Masaüstünde bulunan dosyaların  üzerine sağ tıklayıp mail ile gönder seçeneği ile göndermek istiyoruz.
Dosyanın üzerine sağ tıklayıp gönder dediğimiz zaman aşağıdaki pencere açılıyor. Biz sağ tıkla e mail ile gönder dediğimizde ilgili dosyanın mozilla thunderbird mail adresini açıp ekli olarak hazırlanmasını sağlayabilirmiyim?

Teşekkürler.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10