Gönderen Konu: Linux Mint 19 Tara Cinnamon Ses Sorunu ve Çoklu Ortam Çözücü Kurulumu  (Okunma sayısı 234 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coolmeen

• Yeni Penguen
  • *
  • Hersey Hayal ile baslar.!!!
  • Dağıtım: LinuX Mint 18.1 Serena
  • Masaüstü: KDE 64bit - 32bit
  • Grafik Kartı: İIntel Corporation Atom Processor
  • İşlemci: İ3-Intel Atom
Selamlar,

Linux Mint Tara 32 bit Cinnamon ve Xfce ISO dosyalarını az önce indirdim ve USB’ye kurup, USB’den denedim.

XFCE de sıkıntı yok. Fakat Cinnamon da PC’den ses alamadım. YouTube’daki ve kendi muzik mp3 dosyalarında ses gelmiyor. YouTube’da videoyu normal oynatıyor. Fakat ses ve haporlör ayarlarıyla da oynadığım halde ses alamadım. Kodek güncellemek istedim ve aşağıdaki uyarıyı verdi. Eğer bu sorunun çaresini bulursam Linux Mint 19 tara 32bit Cinnamon yüklemeyi istiyorum.

Kod: [Seç]
The repository may no longer be available or could not be contacted because of network problems. If available an older version of the failed index will be used. Otherwise the repository will be ignored. Check your network connection and ensure the repository address in the preferences is correct.
The repository 'cdrom://Linux Mint 19 _Tara_ - Release i386 20180531 bionic Release' does not have a Release file.

Ağ sorunları nedeniyle depo artık mevcut olmayabilir veya bağlantı kurulamadı. Varsa, başarısız endeksin eski bir sürümü kullanılacaktır. Aksi takdirde depo göz ardı edilecektir. Ağ bağlantınızı kontrol edin ve tercihlerdeki repository adresinin doğru olduğundan emin olun.

Depo 'cdrom: // Linux Mint 19 _Tara_ - Sürüm i386 20180531 bionic Release' bir Sürüm dosyasına sahip değil.

Düzenleme: Kod etiketi, yazım kuralları, başlık
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2018, 21:11:42 Gönderen: Butterfly »
Hersey HAYAL ile baslar...!!!

Çevrimiçi Butterfly

• Proje Sorumlusu
  • Linux Mint Türkiye
  • Dağıtım: Linux Mint 19 & LMDE 3
  • Masaüstü: Cinnamon 3.8 & Mate 1.20
Forum içi arama yapıp, şunu denediniz mi?

Elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce...