Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
@Butterfly
Touchpad çalışmayı durduruyor ancak ışık yanmaya devam ediyor halen.
2
@Butterfly
Onu da denemiştim ancak TLPUI'yi başlatamamıştım. Uçbirimle de açmayı denediğimde bir şey olmuyordu.
3
Çoğu Linux dağıtımında ve yazılımında İngilizce dışındaki diller ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor maalesef. Ama rapor oluşturduğunuz zaman geç de olsa düzeltiliyor.
4
Eğer sadece Türkçe'ye çevrilmiş kısımları geri İngilizce'ye döndürmek yeterli ise bende yapabilirim hocam. Çevirileri düzenleyebilmek için hesap açmak yeterli mi yoksa çevirmenlerin görebileceği bir şekilde öneride mi bulunmam gerekiyor?

Güncelleme: Çevirileri düzenleyebilmek için yetkili olmak gerekiyormuş. Şu aşamada yetkili bir çevirmen görene kadar yapabileceğimiz tek şey öneri yapmak ki onu da zaten siz yapmışsınız.
6
Anladım hocam o zaman çeviriler düzelene kadar bekleyeceğim artık. Konunun çözüldü etiketi ile etiketlenmesi uygun mudur?
7
Mesajımı düzeltmiştim, doğrudan dil ile ilgili değilmiş, çeviri yapılmaması gereken simge isimleri de çevirilmiş sanırım.
8
Hayır o konuyu ben açmadım. Sistem dilini değiştirince simgeler düzeldi. Dediğiniz gibi sistem diliyle alakalı genel bir sorun galiba. Güncelleme gelene kadar İngilizce kullanmam gerekebilir. Güncellemeyi beklemeden düzeltebilir miyim diye bakıcam daha geniş bir zamanda. Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.
Reddit'i takip etmem gerektiğinide kendime not düşeyim :D
9
Buradaki başlığı da siz mi açtınız? Eğer siz açmadıysanız genel bir sorun olabilir.

Alıntı
but translators keep changing the names of these icons and breaking it

Çevirmenler, bazı simge isimlerini de çevirmişler diyor. Eğer böyleyse doğal olarak ilgili simge isimleri bulunamadığı için boş görünecektir. Dili değiştirmeyi denediniz mi?
10
Hocam verdiğiniz komutu deneyip bilgisayarı yeniden başlattım ve sonuç değişmedi. Aynı işlemi elementary-icon-theme paketi içinde denedim ancak sorunum yine çözülmedi. ISO kalıbını tekrar indirip format atmayı denediğimi de belirtmek istiyorum.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10