Gönderen Konu: Çeviri Hataları  (Okunma sayısı 4894 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gokhankrll

• Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: Mint
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: GTX950M
  • İşlemci: i7 4720hq
Ynt: Çeviri Hataları
« Yanıtla #30 : 03 Aralık 2017, 21:44:14 »
Buyrun, çıktı
Kod: [Seç]
ii  firefox-locale-en                                           57.0.1+linuxmint1+sylvia                                amd64        English language pack for Firefox
ii  krb5-locales                                                1.13.2+dfsg-5ubuntu2                                    all          Internationalization support for MIT Kerberos
ii  language-pack-en                                            1:16.04+20161009                                        all          translation updates for language English
ii  language-pack-en-base                                       1:16.04+20160627                                        all          translations for language English
ii  language-pack-gnome-en                                      1:16.04+20161009                                        all          GNOME translation updates for language English
ii  language-pack-gnome-en-base                                 1:16.04+20160627                                        all          GNOME translations for language English
ii  libencode-locale-perl                                       1.05-1                                                  all          utility to determine the locale encoding
ii  libfreerdp-locale1.1:amd64                                  1.1.0~git20140921.1.440916e+dfsg1-5ubuntu1.2            amd64        Free Remote Desktop Protocol library (locale library)
ii  liblocale-gettext-perl                                      1.07-1build1                                            amd64        module using libc functions for internationalization in Perl
ii  localechooser-data                                          2.65ubuntu4                                             all          Lists of locales supported by the installer
ii  locales                                                     2.23-0ubuntu9                                           all          GNU C Library: National Language (locale) data [support]
ii  mintlocale                                                  1.4.3                                                   all          Language selection tool
ii  python-apt-common                                           1.1.0~beta1build1                                       all          Python interface to libapt-pkg (locales)

Çevrimdışı Butterfly

• Proje Sorumlusu
  • Linux Mint Türkiye
  • Dağıtım: Linux Mint 18.3 & LMDE 2
  • Masaüstü: Cinnamon 3.6 & Mate 1.18
« Yanıtla #31 : 04 Aralık 2017, 11:03:07 »
Türkçe dil dosyalarınız kurulu değil, sisteminizi İngilizce kulanıyorsanız bu uyarının Türkçe olmaması normal bir durum.

Elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce...

Çevrimdışı Gokhankrll

• Yeni Penguen
  • *
  • Dağıtım: Mint
  • Masaüstü: Cinnamon
  • Grafik Kartı: GTX950M
  • İşlemci: i7 4720hq
« Yanıtla #32 : 06 Aralık 2017, 16:07:24 »
Türkçe olarak kullanıyorum ama şu an için bir sorun yok. Kullandıkça ufak tefek sorunların zamanla düzeldiğini gözlemliyorum. İlerde bir sorun olursa verdiğiniz kılavuzu deneyeceğim. Teşekkürler.

Çevrimdışı Butterfly

• Proje Sorumlusu
  • Linux Mint Türkiye
  • Dağıtım: Linux Mint 18.3 & LMDE 2
  • Masaüstü: Cinnamon 3.6 & Mate 1.18
« Yanıtla #33 : 06 Aralık 2017, 16:44:03 »
Cinnamon masaüstünün çevirileri genel sistem çevirilerinden ayrıdır, cinnamon-l10n paketi ile sağlanır. Benzer durum Linux Mint araçları içinde geçerlidir. Bunun haricindeki genel sistem çevirileri için yukarıdaki paketlerin kurulması gerekiyor.
Elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce...